HuZuRuN SeSi

HuZuRuN SeSi

HuZuRuN SeSi

 

 

Radyo ve HuZuRuN SeSi

HuZuRuN SeSi; sesleri ile bize yol gösterip eğlendiren,bazen hüzünlendirip bazen güldüren ,dinleyenlerin gönüllerine hitap edip ,gitmek istedikleri yerlere müziğin bütün dallarıyla zaman yolculuğuna çıkartan.her bir bireyin tek tek gönlüne kalbine dokunan,bir yudum nefes almak isteyen gönül yoldaşlarını samimi,dürüst,içten,yayıncılık ilkesiyle tek bir çatı altında toplayan Radyo Ece bundan önce nasıl Radyoların vazgeçilmezi ise bundan sonrada Alemin nabzını yaptığı eşsiz müzik ziyafetleriyle tutmaya devam edecektir.
Bütün Gönüllere nakış nakış Şarkıları,Türküleri,Şiirleri ,Dj SeRSeRi_KıZ Önderliğinde tecrubeli Dj Kadrosuyla işlemeye devam edecektir.tek çatı ,tek mekan,tek yürek,felsefesi ile dünyanın her bir ucundaki gönül yoldaşlarını, Radyo severleri ,en güzel radyo ailesi olan Radyo Ece ailesine katmaya devam edecektir.hedefimiz bütün radyo kanallarının gıpta ile baktığı örnek almak istediği,evrensel olan müziği en güzel şekilde siz değerli dinleyenlerimizin hanelerine,gönüllerine, misafir etmek .Radyo Ece ufukta parlayan bir güneş gibi daima yapmış olduğu ve yapacağı eşsiz müzik ziyafetleriyle kalbinizi gönlünüzü ısıtmaya devam edecektir.
Uzakları yakın eden,Gönülden gönül’e köprüler kuran Nefes aldıran Tek Radyo Kanalı Radyo Ece ,Siz değerli dinleyenlerimiz var olduğu müddetçe ,kaliteli yayınları ,Dürüst,samimi,ekibi ve Dj Kadrosuyla her daim hizmeti ilke edinmiş olup .kulaklarınıza ve gönlünüze hitap etmek için hizmetinizde olacaktır.

 

SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo RadyoEce

 

Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbet odalarımıza davet ediyoruz.

Yorumlar

eLbi
9 Kasım 2020

Radyoece radyoece radyoece gelin dj lerimizin parcalarini dinleyin sohbetlerine hayran kalacaksiniz neler kacirdiginizi bilmiyorsunuz.radyoece radyoece

AiSa
9 Kasım 2020

7/24 icerde veya disarda her nerede isem tek dinledigim radyo radyoece sizede tavsiye ederim

Yagmur
16 Kasım 2020

Gün ici gece her an Radyoece de kaliteli Dj ler ile eglenip,sohbet edip caniniz oyun istiyorsa farkli oyunlar oynayip,günün stresini atar,ister muzikle kafa dinler isterseniz sohbetle arkadasliklar kurarsiniz. Burasi benim icin sanki bir Liman..