FERD.K ve Karan RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

FERD.K ve Karan

FERD.K ve Karan

 

FERD.K ve Karan RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇILARIMIZ

FERD.K ve Karan

24 AĞUSTOS SALI

SAAT 23:00’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

Karan 

Almanya doğumlu başarılı rap sanatçısı ‘Karan’  müzik hayatına 1998 yılında başlamıştır. Uzun bir süre Almanca rap ile ilgilenen ve bu bağlamda başarılı sözlere imza atmıştır. 2000’li yılların başında Türkçe rap müziği yapmaya karar vermiştir. Bu noktada Almanya’nın rap ekolü sayılan rap sanatçısı Eko Fresh ile çalışma fırsatı yakalamıştır. Karan Eko Fresh ve Azra‘nın “Eigentlich schön“ ismini verdikleri projede “Para Para” adlı şarkıda yer almıştır.

Karan ilk ödülünü 2007 yılında aralarında ProdyCem’in yer aldığı “Zelzele” adlı projesi ile katıldığı ses yarışmasında almıştır. Bu birincilik ödülü ile motive olan rap sanatçısı birbirinden özel projelerle hayranları ile büyük bir bağ oluşturmuştur. Dönemin zorlu şartlarına rağmen istikrarlı bir sanatçı profili çizmeye çalışan rap şarkıcısı ve söz yazarının yolu genç bir şarkıcı ve dizi oyuncusu olan ‘FerD.K’ ile kesişmiştir. Birlikte projeler geliştirip dünya çapında yayınlama kararı almıştır. Karan Türkiye’de ve Almanya’da birçok ünlü ve yetenekli isimle projeler geliştirmeye devam ediyor. Yener Çevik, Eko Fresh, Triple D bunlardan bazılarıdır.

 

FERD.K

Daha çocuk yaşlarda başladığı müzik serüvenine birçok etkinlik ve projeyi eklemeye başaran FerD.K Almanya doğumlu sanatçılar arasında yer almaktadır. Nordhorn’da dünyaya gelen genç sanatçıya müzik hayatında ilk ilham olan babasıdır. 13 Yaşında ilk bestelerini sergileyen sanatçı FerD.K prodüksiyon destekli ilk kayıtlarını gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Almanya’nın önemli TV kanalları arasında yer alan RTL2’de Teenstar programında iddialı bir grafik yakalayan FerD.K 7000 kişi arasından ilk 50’e kalmıştır. Bu başarılı grafiği takip eden Avrupa ’lı menajerler sanatçı için Club turları düzenleyerek daha fazla dinleyici ile buluşmasını sağlamıştır. Avrupa’da aldığı şan ve müzik eğitimleri sonrasında kurduğu özel stüdyosunda daha rahat üretme fırsatı bulan sanatçı aynı zamanda eğitimli bir oyuncudur. Türkiye’de Show TV’de yayınlanan ‘Zemheri’ isimli dizide yer alan genç sanatçı müziğin yanı sıra oyunculuk kariyerini geliştirmeye devam ediyor. FerD.K ft. Karan ‘Chıca’ soon!

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

FERD.K ve Karan RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

FERD.K ve Karan RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar