ERMAN TÜRKÖZ -BİR YALAN OLSAN

ERMAN TÜRKÖZ

ERMAN TÜRKÖZ

 

https://www.instagram.com/ermanturkoz/?hl=tr

 

ERMAN TÜRKÖZ -BİR YALAN OLSAN

 

Canlı Radyo RadyoEce.Com ERMAN TÜRKÖZ -BİR YALAN OLSAN; ERMAN TÜRKÖZ’ün, yayınlanan BİR YALAN OLSAN isimli şarkısı video klibi ile RadyoEce.Com‘da…

Müzik Öğretmeninden Yeni Single!

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı ses eğitimi ve çalgı bölümü mezunu olan, 2006 yılında Atv ‘de düzenlenen Ercan Saatçi, Deniz Seki ve Erol Köse’nin jüri üyeliğini yapmış olduğu Star Avı yarışmas’ında Ömer Topçu, Raşit Genç ile kurdukları T-Pop grubu ile 3. olan, sözleri ve bestesi kendisine ait bir çok şarkısı sektörde müziğin mutfağında yer alan, Rafet El Roman ‘ın sözlerini yazdığı ”Son Veda ”şarkısında müziğinde yer alan , iyi yorumu ile dikkat çeken Erman Türköz ; yeni single çalışması ”Bir Yalan Olsan ‘ı müzikseverlerin beğenisine sundu.

 

Myo Exclusive ‘nin menajerliğini üstlendiği, Sözü Erman Türköz .Hüsamettin Hüner ‘e .müziği ve düzenlemesi yine Erman Türköz’e ait olan ”Bir Yalan Olsan ‘ tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

Video klip ;Tuberk Aysal yönetmenliğinde dış ve iç mekan şarkıya uygun görüntülerle çekildi. Erman Türköz ‘e klipte iki oyuncu eşlik etti.

 

Erman Türköz ‘ün yeni video klibi müzik kanallarında yerini almaya hazır.

 

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

ERMAN TÜRKÖZ -BİR YALAN OLSAN

ERMAN TÜRKÖZ -BİR YALAN OLSAN


Yorumlar