ECEM RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Telefon Bağlantı Konuğu

ECEM

ECEM

 

ECEM RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Telefon Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

ECEM

25 OCAK SALI

SAAT 22:30’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

Majör Stüdyo Ses Yarışması Kadınlar birincisi Ecem ilk profesyonel işi ile müzik sektörüne merhaba diyor…

‘98 Diyarbakır doğumlu sanatçı 6-7 yaşlarında aldığı piyano eğitimi ile müziğe atıldı. Lise dönemlerinde okulla beraber belediye konservatuarına gitmeye başladı. Bilgisayar mühendisliği kazanmasına rağmen içindeki müzik aşkından ötürü yetenek sınavlarına hazırlanmayı tercih etti. 2017 yılında girdiği bütün üniversitelerin yetenek sınavlarından derece alan Ecem Çanakkale’de okumayı tercih etti.

Boğaziçi Caz Korosu bünyesinde yeni açılan Mağma Filarmoni Korosu’nun Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ile gerçekleştireceği konser için başvuru yaptı. İstanbul’a çağırıldı. Görüşme ve sınav için Masis Aram Gözbek ile tanıştı. Filarmoni Orkestrası için İstanbul da bulunması gerekiyordu. Marmara Üniversitesi sınavını geçip İstanbul’da okumaya başladı. 2017 Kasım ayında ilk kez çok büyük bir konserde yer aldı. (Bifo)

2017 yılında girdiği bütün üniversitelerin yetenek sınavlarından derece alan Ecem ne hikmetse yine 2017 itibariyle 4 sene üst üste O Ses Türkiye elemelerini geçemedi.
O Ses yarışmasından ümidini kesen Ecem Majör Stüdyo Ses Yarışmasına katılarak birincilik elde etti. İlk profesyonel çalışması Akışa Bırak için stüdyoya girdi. Sözleri Kimyasalsız Kimyacı’ya müziği kendisine ait şarkıyı Ozan Gülek düzenledi. Ecem, Majör Stüdyo bünyesinde klip çalışmalarını tamamlayıp dinleyicilerin beğenisine sundu.

 

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

ECEM RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Telefon Bağlantı Konuğu

ECEM RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Telefon Bağlantı Konuğu


Yorumlar