Dj-Adige

Dj-Adige

Dj-Adige ile Canlı Online Radyo Radyo Ece de Yerli, Hareketli, Slow, Pop, Türk Halk, Sanat Müziği ve Şiir kulağa hoş gelen her tarza hitap eden müzikler ile Dj-Adige ile Karma Karışık Yayınlar…

 

Dj-Adige

Dj-Adige

 

Karma Karışık Şarkılar İle Dj-Adige

Kesintisiz Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbet odalarımıza davet ediyoruz.

 

SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo RAdyoEce

 

Dj-Adige

Dj-Adige

 

Yorumlar

Yagmur
16 Kasım 2020

Dj_AdiGe cok severek dinledigim djlerimizden .. Uzun zaman aramizda yoktu.Gercek anlamda kendisini özletti. Nihayet o güzel kadife sesi ile yine yayina basladi.Dinleyici kitelesini cok iyi taniyan ve onlarin yaptiklari istekeri unutmayip arada onlara güzel sürprizler yapan güzel insan. Her zaman o pozitif ,neseli güzel sesi ,harika yayini ile birlikte olmayi ve saglik diliyorum .. Bir daha kendini böyle özletmeden gel diyorum)

AdiGe
20 Kasım 2020

Sevgili yagmurcum cok teşekkür ederim… İnan sen gibi muzik seven dinleyen Arkadaşlar oldukca biz yayıncılarda severek zevkle yaparız yayınımızı.. Siz dinleyenler yayına istekleriyle sohbetleriyle beraber oldukca hepimiz guzel performans gosteririz. Yagmurcum ayrıca yorumunla beni mutlu ettin seviliyorsun..

Duman
21 Kasım 2020

Yayınlarını sürekli takip ettiğim en sevdiğim djlerimizden Adige Dj-Adige isteklerimle bunalttığım sesi güzel kalbi güzel emektarımız iyi ki varsın : )

AdiGe
22 Kasım 2020

Duman sen iyi bir dinleyci ve isteklerinle yayınıma renk katan bir dinleyci olarak hakkımdaki guzel düsüncelerine cok teşekkür ediyorum..İstek yapmak sizin calmak bizim işmz=) Bunalmak yok.. İyki sende varsın..)

System
28 Aralık 2020

Yok Böyle Bir Ses B A Y U L İ Y O R U M Sanursun Pilav Üstü Döner .)) İyi Ki Varsun Dj-AdiGe

    AdiGe
    29 Aralık 2020

    =))Ah!!! Systemm Yine yapmış yapacanı…Sana pilav üst donerii müzikle baharatlayip Adresine postalayacagımm …Sende iyiki varsınn sevgili dinleyciimm. sevgiLer .)

Tuana
9 Ocak 2021

Sevgili Adige yayinin muhtesem seni dinlemek bir ayricalik kalplare hitap ediyorsun basarilarinin daim olsun sevgiler canim.

AdiGe
9 Ocak 2021

Sevgili Radyo dinleycilerinden tuanna Senin gibi muzik seven dinleyen dinleyenlerim oldukca ben sizlerle olmaktan en iyi sekilde sızlere hitap etmekten sadece mutlu olurum… Guzel dileklerin için cok teşekkür ederim.. SevgiLer..