BAŞIN SAĞOLSUN TÜRKİYEM…

BAŞIN SAĞOLSUN TÜRKİYEM…

 

Bingöl’den Tatvan ilçesine gitmek üzere kalkan askeri helikopterin dün kaza kırıma uğraması sonucu 11 askerimiz şehit oldu, 2 askerimiz de yaralandı. Tatvan Devlet Hastanesi’nde otopsi işlemleri tamamlanan 11 askerin naaşı, saat 02.00 sıralarında okunan duanın ardından ambulanslarla Elazığ’a gönderilirken, yaralı 2 askerin tedavisi ise devam ediyor.

 

BAŞIN SAĞOLSUN TÜRKİYEM...

BAŞIN SAĞOLSUN TÜRKİYEM…

 

EKİPLER NEMRUT’UN ETEKLERİNDEKİ KAZA BÖLGESİNE ULAŞTI

 

AFAD, jandarma ve kaza kırım ekipleri, helikopterin düştüğü bölgede incelemelere başladı. Tatvan’a yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta bulunan ve kaza bölgesine yakın olan Çekmece köyüne gelen ekipler, buradan da Nemrut Dağı’nın eteklerindeki kaza bölgesine ulaştı.

 

JANDARMA KAZA BÖLGESİNE GİDİŞLERE İZİN VERMİYOR

Kaza kırım ekiplerinin bölgedeki incelemeleri sürerken, jandarma ekipleri de Çekmece köyünde önlem alıp, kaza bölgesine gidişlere izin vermiyor.

 

ŞEHİTLERİMZE ALLAH TAN RAHMET AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ…

 

 

 

BAŞIN SAĞOLSUN TÜRKİYEM...

BAŞIN SAĞOLSUN TÜRKİYEM…

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri Radyo Ece Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet ediyoruz…


Yorumlar