AYHAN AYDIN RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

AYHAN AYDIN

AYHAN AYDIN

 

https://www.instagram.com/ayhanaydin_music/

 

AYHAN AYDIN RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

AYHAN AYDIN

2 HAZiRAN ÇARŞAMBA

SAAT 23:15’DE

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

RAFET EL ROMAN GENÇ YETENEKLERE DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR…

 

Önümüzdeki günlerin en çok dinlenilecek isimlerinden biri olacak Ayhan Aydın ve ‘’Bir Ayrılık Hikayesi’ni sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

Kendi bestelerini üreten genç bir müzisyen olan Ayhan Aydın’ın müzik hayatına başlangıcı Unkapanı’nda birçok plak firması ile görüşmesi ile başlıyor. Görüşmelerden istediği sonucu alamayan Ayhan Aydın daha sonrasında O ses Türkiye elemelerine katılıyor. O ses Türkiye elemelerinden geçmesine rağmen takımların dolmasından dolayı bir sonraki sene tekrar katılması istenmiştir. Müzik severlere eserlerini dinletebilmek adına verdiği mücadelelerden sonra umudunu kaybetmek üzere olan Ayhan Aydın, pandemi döneminde Rafet El Roman’ın genç yetenekleri desteklemek amaçlı başlattığı ‘’Nakarat Show’’ programında kendisine yer bularak eserlerini Rafet El Roman’a ve müzik severlere dinletme fırsatı bulduğunda kendisine yeni bir umut doğuyor.

 

Rafet El Roman tarafından keşfedilen, ses ve yeteneğini çok beğendiği Ayhan Aydın, kendi bestesi olan ‘’Bir Ayrılık Hikayesi’’ ile ilk single çalışmasını El Roman Müzik etiketi ile müzik severlerin beğenisine sunuyor.

 

Farklı ses rengi ve müzikal yeteneği ile Müzik dünyasında kalıcı olacağına inandığımız Ayhan Aydın’ın ‘’Bir Ayrılık Hikayesi’’ni sizlerle paylaşıyor, göstereceğiniz ilgi ve destek için şimdiden teşekkür ediyoruz.

 

El Roman Müzik

 

ALPTEKİN PD RADYO AŞ

ALPTEKİN PD RADYO AŞ

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

AYHAN AYDIN RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

AYHAN AYDIN RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar